Yhteystietoja ja osaston esite

Tikkurilan osaston yhteystietoja ja osaston esite

Tikkurilan osasto: 
Osaston puhelin: 040 2539 733 (Irma Laine) 

Osaston toimisto: Tikkuraitti 11, 01300 Vantaa (ei jatkuvaa läsnäoloa eikä postin vastaanottoa)
Osaston sähköposti: tikkurila@punainenristi.fi
Osaston facebook: https://www.facebook.com/sprtikkurila/ 

Osaston hallitus 2018 

Anna-Mari Jaanu, puheenjohtaja, annamaky@hotmail.com050 5724 620
Pia Tanninen, 
varapuheenjohtaja, pia.tanninen@luukku.com0400 868 347
Merja Nieminen, 
sihteeri, mhn@kolumbus.fi050 3218 977  
Irma Laine, rahastonhoitaja, jäsenmestari, 
irmalaine@hotmail.com040 2539 733 (osaston puhelin) 
Santtu Pitkänen, santtu.pitkanen@mail.com050 5725 040
Saara Sahlstedt, sawkku@gmail.com
045 6302 408
Laila Komonen, laila.okomonen@gmail.com040 5371 224 
Heikki Laiho, heikki.laiho@kotikone.fi, 050 5567 295
Ulla Semenius, semenius.ulla@gmail.com0400 6500 009

Vapaaehtoistoiminnan yhteyshenkilöt  

Tiedottaja (hallituksen ulkopuolinen): 
Raija Toivanen, raija.a.toivanen@gmail.com, 040 5824 390

Kotimaanavun yhteyshenkilö: 
Merja Nieminenmhn@kolumbus.fi050 3218 977

Keräystoiminnan yhteyshenkilö, keräysjohtaja: 
Pia Tanninenpia.tanninen@luukku.com0400 868 347

Ystävätoiminnan yhteyshenkilö: 
Ulla Semenius, semenius.ulla@gmail.com, 0400 6500 009

Naistoimikunnan yhteyshenkilö: 
Laila Komonen, laila.okomonen@gmail.com040 5371 224

Ensiaputoiminnan ja ensiapupäivystyksen yhteyshenkilö: 
Heikki Laiho, heikki.laiho@kotikone.fi, 050 5567 295
ea-toiminnan sähköposti: ea.sprtikkurila@gmail.com,  
Facebook: https://www.facebook.com/groups/sprtikkurila.ensiapu 

Kouluyhteistyön yhteyshenkilö: 
Heikki Laiho, heikki.laiho@kotikone.fi, 050 5567 295

Valmiustoiminnan yhteyshenkilö:  
Heikki Laiho, heikki.laiho@kotikone.fi, 050 5567 295

Muualla tapahtuvan vapaaehtoistoiminnan yhteyshenkilöt 

Kontin yhteyshenkilö: 
Pia Tanninenpia.tanninen@luukku.com0400 868 347,

Turvatalon yhteyshenkilö: 
Irma Laine, irmalaine@hotmail.com040 2539 733 (osaston puhelin) 

Veripalvelun yhteyshenkilö:
Hilkka Pokki, hilkka.pokki@elisanet.fi, 045 6712 263  

KATSO OSASTON ESITE 2018 ALLA OLEVASTA LINKISTÄ