Hallituksen yhteystiedot ja vastuualueet

Puheenjohtaja /kotimaanavun yhdyshenkilö
Jyrki Koskela p. 040 578 0641 jyrki.koskela1(at)pp.inet.fi

 

Varapuheenjohtaja / keräysjohtaja  
Mirja Kovanen  mirja.kovanen(at)hotmail.com

Sihteeri / veripalvelun yhdyshenkilö 
Helena Oranen p. 040 532 3104, helena.oranen(at)gmail.com

Sosiaalipalvelun yhdyshenkilö 
Marja-Liisa Jäppinen marjaliisa.jappinen56(at)gmail.com

Jäsenmestari 
Sirpa Hentula sammalkieli(at)pp.inet.fi

Rahastonhoitaja
Eija Niskala eija.niskala(at)pmkkirjanpitopalvelu.fi

Monikulttuurisuus toiminnan yhdyshenkilö
Satu Puranen satu.puranen6(at)gmail.com

Irma Leino     irma.leino(at)gmail.com

Ensiapuryhmän johtaja
Mikko Hotti mikko.hotti(at)luukku.com

Ensiapuopettaja
Anne Janhunen annemaija.janhunen(at)gmail.com

Hallituksen muut jäsenet 
Sirkka Kähkönen
Kaarina Riipinen 
Sejad Sabanovic