Hallituksen yhteystiedot ja vastuualueet

Puheenjohtaja /kotimaanavun yhdyshenkilö
Jyrki Koskela p. 040 578 0641 jyrki.koskela1(at)pp.inet.fi

 

Varapuheenjohtaja 
Mirja Kovanen  mirja.kovanen(at)hotmail.com

Sihteeri / veripalvelun yhdyshenkilö 
Helena Oranen p. 040 532 3104, helena.oranen(at)gmail.com

Sosiaalipalvelun yhdyshenkilö / hallituksen jäsen
Marja-Liisa Jäppinen marja-liisa.jappinen(at)pp.inet.fi

Jäsenmestari 
Sirpa Hentula sammalkieli(at)pp.inet.fi

 

Tiedottaja
Inka Luostarinen inkajimena(at)gmail.com

Rahastonhoitaja
Eija Niskala eija.niskala(at)pmkkirjanpitopalvelu.fi

Monikulttuurisuus toiminnan yhdyshenkilö
Satu Puranen satu.puranen(at)hotmail.fi

Ensiapuryhmän johtaja
Mikko Hotti mikko.hotti(at)luukku.com

 

Hallituksen muut jäsenet 
Sirkka Kähkönen  kahkonen.sirkka(at)gmail.com
Satu Puranen  satu.puranen(at)hotmail.fi

Kaarina Riipinen kaarina.riipinen(at)gmail.com
Marjatta Saarinen marjattasaarinen2(at)gmail.com
Sejad Sabanovic sejadsabanovic(at)hotmail.com

Satu Silvast  satusilvast(at)suomi24.fi