Yhteystiedot

akl
Kuvaaja: akl
"Piirien yhdyshenkilöt 2018"
 

Tällä sivulla Kiltahallituksen, Kiltaneuvoston ja kiltayhdyshenkilöiden osoitetiedot.

 

Kiltahallitus 2019

Kiltahallituksen tavoittaa parhaiten sähköpostilla

Puheenjohtaja Sari Melanen sp. sari.melanen@luukku.com

Sihteeri Satu Myllyniemi sp. mylly.satu@gmail.com

Isäntä Pauli Toriseva  sp. pauli.toriseva@gmail.com

Emäntä Elina Alarotu sp. elina.alarotu@gmail.com

Kasööri Tuija Haavisto sp. tuija.haavisto@pp.inet.fi

************************************************************

Kiltaneuvosto 2019

Oltermanni
Mika Strömman 84/07
040 729 1523
mika.stromman@gmail.com

Vara-oltermanni
Mari Partanen 90/02
040 8400 720
mariannu82@gmail.com

Kriivari
Päivi Rantasalmi 72/99
050 530 0402
paivi.rantasalmi@fortum.com

Mikko Sipilä
040
mikko.

Tiia Viljakainen
040
tiia.

Sanna Velin 77/03
044 0555 723
sanna.velin@gmail.com

 

 

Nynäs Killan yhdyshenkilöt

Yhdyshenkilöiden yhdyshenkilö:

Yrsa Nemlander 57/91
0400 924 825
yrsa.nemlander@pp.inet.fi

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Helsinki ja Uusimaa
Yrsa Nemlander 57/91
0400 924 825
yrsa.nemlander@pp.inet.fi

Häme
Päivi Rantasalmi 72/99
050 530 0402

paivi.rantasalmi@fortum.com

Kaakkois-Suomi
Merja Lonka 66/95
040 576 3113
merjalonka@gmail.com

Lappi
Esa Huhtamella 57/91
0400 300 510
esa.huhtamella@gmail.com

Länsi-Suomi
Katja Hölsä  81/05
0400 853 785
katjaholsa@gmail.com

Oulu
Juha Mustonen   93/16
040 760 4342
juhasmustonen@gmail.com

Satakunta
Tiia Viljakainen  93/16
050 598 3891
tiia.viljakainen@jyllinkodit.fi
 

Savo-Karjala
Mirja Mononen 56/91
050 301 1082
mirkkumononen@suomi24.fi 

Turunmaa / Åboland
Sari Karrila 59/92
040 514 4962
sari.karrila@luukku.com

Varsinais-Suomi
Virpi Laine 77/03
040 508 2829
virpi.a.laine@gmail.com

 

Koulutuskeskus Nynäs, Heinola

Karjalantie 55, 18600 Myllyoja
Koulutusrakennus (03) 718 8440
Faksi (03) 718 8441

Isännöinti ja tilavaraukset: Jorma Junna 020 7012 281

Kiinteistönhoito Pentti Repola 0400 496 814