Osaston vastuuhenkilöiden yhteystiedot

Kangasalan osaston s-posti: sprkangasala@outlook.com

 

HALLITUS 2019

Puheenjohtaja Tiina Leppänen

P. 050 552 0007

Varapuheenjohtaja Liisa Rokala, terveyspiste ja veripalvelu

P. 050 583 2287

liisa.rokala@icloud.com

Rahastonhoitaja Tuula Säpyskä

P.  040 7488471

tupuska@hotmail.com

Elena Martikainen, tiedotus ja markkinointi

P. 040 419 5975

elena.martikainen.1@gmail.com

Sihteeri Seija Heikkilä

P. 040 062 8879

xsheikkila@elisanet.fi

 

Jorma Kahilainen, maahanmuutto ja hankkeet

P. 040 555 3368

jorma.kahilainen@elisanet.fi

Sirkku Korkatti, monikulttuurisuus- ja nuorisotoiminta

P. 044 061 0610

siru_13@luukku.com

Ilmari Salminen, keräyspäällikkö

P. 040 0914455

ilmari.salminen@gmail.com

Maija Santasalo, kotimaan apu

Markku Muranen, kotimaan apu ja hankkeet

 

 

Muut:

Ystävänpalvelu

Kirsi-Leena Jaatinen

Ensiapuryhmä ja ensiapupäivystykset

Heikki Rautonen

P. 040 831 2726

heikki.rautonen@smartbaud.fi

Vapaaehtoinen pelastuspalvelu ja valmius

Martti Tuimala

P. 040 520 3118

martti.tuimala@gmail.com