Yhteystiedot

Osaston hallitus

Puheenjohtaja Matleena Suolaniemi (matleena.suolaniemi@gmail.com)

Varapuheenjohtaja Reijo Korhonen (reijo.korhonen@pp1.inet.fi)

Sihteeri Kirsi Laatikainen (kirsi.laatikainen@kotiposti.net)

Rahastonhoitaja Eija Oijala-Kare (eija.oijala-kare@elisanet.fi)

Jäsen Meeri Holmberg (meeri.holmberg@gmail.com)

Jäsen Irene Tarkka (irene.tarkka@gmail.com)

 

Ensiapuryhmä

Yhteyshenkilöt Outi Grönberg, Asta Martin ja Eva Eriksson

Sähköposti: kirkkonummi-siuntio@osasto.punainenristi.fi

 

Ystävätoiminta

Ystävätoiminnan koordinaattori Matleena Suolaniemi (matleena.suolaniemi@gmail.fi)

Monikulttuurisen toiminnan yhteyshenkilö Henrika Malmström (ikaw@kolumus.fi)

Saattaja-apu Meeri Holmberg (meeri.holmberg@gmail.com)

 

Muuta

Kotimaan avun yhteyshenkilö Meeri Holmberg (meeri.holmberg@gmail.com)

Valmiusvastaava Virpi Lohrum (vlohrum@gmail.com)

Psykososiaalisen tuen vastaava Virpi Lohrum (vlohrum@gmail.com)

Keräysjohtaja Meeri Holmberg (meeri.holmberg@gmail.com)

Tiedottaja Kirsi Laatikainen (kirsi.laatikainen@kotiposti.net)

Jäsenmestari Matleena Suolaniemi (matleena.suolaniemi@gmail.com)

>Kotimaan avun varahenkilö Reijo Korhonen (reijo.korhonen@pp1.inet.fi)

Nuorisotoiminnan yhteyshenkilö Virpi Lohrum (vlohrum@gmail.com)

Kouluyhteistyön vastaava Meeri Holmberg (meeri.holmberg@gmail.com)

 

Ensiapukoulutukset

Outi Grönberg (outi.gronberg@pp.nic.fi

Virpi Lohrum (vlohrum@gmail.com)