Yhteystiedot

Osaston hallitus

Puheenjohtaja Virpi Lohrum (vlohrum@gmail.com)

Varapuheenjohtaja Helena Elomaa  (helena.elomaa@gmail.com)

Sihteeri Eija Oijala-Kare (eija.oijala-kare@elisanet.fi)

Jäsen Meeri Holmberg (meeri.holmberg@gmail.com)

Jäsen Matleena Suolaniemi (matleena.suolaniemi@gmail.com)

Jäsen Ulla Eränummi-Siren (ulla.eranummisiren@gmail.com)

Jäsen Fiia Huhtala (fiia.huhtala@gmail.com)

Jäsen Vesa Tarkkanen (vesa.tarkkanen@espoo.fi)

 

Ensiapuryhmä

Yhteyshenkilöt Asta Martin ja Vesa Tarkkanen (vesa.tarkkanen@espoo.fi)

Eija Kulkki; Ryhmän kummi 040 548 3546

Sähköposti: earyhma.kirkkonummi@gmail.com

 

Ystävätoiminta

Ystävätoiminnan koordinaattori Ulla Eränummi-Sirén (ulla.eranummisiren@gmail.com)

Lehmuskartanon ulkoilut Anja Hellen (anja.hellen@saunalahti.fi)

Palvelutalon ulkoilut Helena Elomaa (helena.elomaa@gmail.com)

Monikulttuurisen toiminnan yhteyshenkilö Ulla Eränummi-Siren (ulla.eranummisiren@gmail.com)

Kouluyhteistyön yhteyshenkilö Meeri Holmberg (meeri.holmberg@gmail.com)

 

Muuta

Tiedottaja Fiia Huhtala (fiia.huhtala@gmail.com)

Jäsenmestari Matleena Suolaniemi (matleena.suolaniemi@gmail.com)

Keräysjohtaja Meeri Holmberg (meeri.holmberg@gmail.com)

SOS-palveluiden yhteyshenkilö Ulla Eränummi-Sirén  (ulla.eranummisiren@gmail.com)

Kotimaan avun yhteyshenkilö Meeri Holmberg (meeri.holmberg@gmail.com)

Nuorisotoiminnan yhteyshenkilö Virpi Lohrum (vlohrum@gmail.com)

 

Lahjoitukset

LY-tunnus: 0429708-3

Lahjoitustili: FI19 2255 1800 0096 45

Osoite: Hopeahaka 6 F