Yhteystiedot

Osaston hallitus

Puheenjohtaja Matleena Suolaniemi (matleena.suolaniemi@gmail.com)

Varapuheenjohtaja Vesa Tarkkanen (vesa.tarkkanen@espoo.fi)

Sihteeri ja rahastonhoitaja Eija Oijala-Kare (eija.oijala-kare@elisanet.fi)

Jäsen Meeri Holmberg (meeri.holmberg@gmail.com)

Jäsen Ulla Eränummi-Siren (ulla.eranummisiren@gmail.com)

Jäsen Fiia Huhtala (fiia.huhtala@gmail.com)

Jäsen Irene Tarkka (irene.tarkka@gmail.com)

 

Ensiapuryhmä

Yhteyshenkilöt Outi Grönberg, Asta Martin ja Eva Eriksson

Sähköposti: kirkkonummi-siuntio@osasto.punainenristi.fi

 

Ystävätoiminta

Ystävätoiminnan koordinaattori Ulla Eränummi-Sirén (ulla.eranummisiren@gmail.com)

Monikulttuurisen toiminnan yhteyshenkilö Henrika Malmström

Saattaja-apu Meeri Holmberg (meeri.holmberg@gmail.com)

 

Muuta

Kotimaan avun yhteyshenkilö Meeri Holmberg (meeri.holmberg@gmail.com)

Valmiusvastaava Virpi Lohrum (vlohrum@gmail.com)

Psykososiaalisen tuen vastaava Virpi Lohrum (vlohrum@gmail.com)

Keräysjohtaja Meeri Holmberg (meeri.holmberg@gmail.com)

Tiedottaja Fiia Huhtala (fiia.huhtala@gmail.com)

Jäsenmestari Matleena Suolaniemi (matleena.suolaniemi@gmail.com)

Keräysjohtaja Meeri Holmberg (meeri.holmberg@gmail.com)

Kotimaan avun yhteyshenkilö Meeri Holmberg (meeri.holmberg@gmail.com)

Nuorisotoiminnan yhteyshenkilö Virpi Lohrum (vlohrum@gmail.com)

Kouluyhteistyön vastaava Meeri Holmberg (meeri.holmberg@gmail.com)

 

Ensiapukoulutukset

Outi Grönberg (outi.gronberg@pp.nic.fi

Virpi Lohrum (vlohrum@gmail.com)