Yhteystiedot

ENSIAPU, PÄIVYSTYSPALVELU 

Päivystyksen tilaus:

Harri Ihalainen, 0400 650529, harri.ihalainen(at)pp.inet.fi

Ystäväpyynnöt:

0400 352 250, ystavat.sprkuusankoski(at)gmail.com

HALLITUKSEN JÄSENET 2018

Puheenjohtaja              Lauri Melto                 0400 552129        lauri.melto(at)gmail.com

Varapuheenjohtaja       Harri Ihalainen            0400 650529       harri.ihalainen(at)pp.inet.fi

Sihteeri                         Sirkku Norta              040 563 2127       sirkku.norta(at)gmail.com

Jäsen                            Eine Hasari                050 3224830        eine.hasari(at)pp.inet.fi

Jäsen                            Helena Lukkarinen     040 7714718       helena.lukkarinen(at)hotmail.com

Jäsen                            Eila Hatvala                040 5742036        eila.hatvala(at)hotmail.com

Jäsen                            Marja Kaasalainen      050 3607297        snautser47(at)hotmail.com

Jäsen                            Leena Kettunen          0400 843632        elina.49(at)hotmail.com

 

MUUT

Rahastonhoitaja            Hannu J. Vest             040 5469361        hannujvest(at)msn.com 

 

TOIMINTARYHMÄT JA NIIDEN VETÄJÄT

Tiedottaja: -                                                                 

Ensiapuryhmän johtaja, ensiapupäivystysvastaava, valmiustoiminnan yhteyshenkilö, päivystystilaukset:

                                     Harri Ihalainen           0400 650529       harri.ihalainen(at)pp.inet fi

Keräysjohtaja:               Marja Kaasalainen      050 3607297       marja.kaasalainen(at)pp.inet.fi   

Kotimaanavun yhteyshenkilöt:

                                      Eine Hasari                 040 3224830      eine.hasari(at)pp.inet.fi

                       varalla     Marja Kaasalainen      050 3607297      snautser47(at)hotmail.com

Ystävätoiminta/sosiaalipalvelu:

                                     Helena Lukkarinen      040 7714718       helena.lukkarinen(at)hotmail.com

Ystävävälitys                                                     0400 352 250      ystavat.sprkuusankoski(at)gmail.com

Kouluyhteistyön yhteyshenkilö jaTerhokerho:      

                                     -

Jäsenmestari, veripalvelun yhteyshenkilö:

                                      Eila Hatvala                  040 5742036      eila.hatvala(at)hotmail.com

Monikulttuuritoiminta:

                                      Leena Kettunen          0400 843632        elina.49(at)hotmail.com