Hallitus

Hallitus 2021

Puheenjohtaja, ensiapujohtaja, päivystysvastaava Toivanen Juha email juha.m.toivanen@gmail.com 0505658125 Ea päivystysnumero 040 466 1947 klo 16-20

Varapuheenjohtaja Haapanen Anu +358400919532 anu.haapanen@loimaa.fi

Sihteeri, tiedottaja Tammelin Mikko (Ei kuulu hallitukseen) email mikko.tammelin@gmail.com  050 4637798

Jäsenmestari Anita Repo 0407572543

Kotimaanapu Mari Hollo 0442774039 sitruskukka@gmail.com

Valmiustoiminta       

Ensiapujohtaja Toivanen Juha 0505658125 Jokinen Kaija 050 357 6087

Kouluyhteistyö Siven Susanna email susanna.siven7@gmail.com0407639146

Henkinen tuki Kirsi Toivola email kirsi.toivola@novida.fi. 0404190218

Sosiaalipalvelut Mikko Tammelin mikko.tammelin@gmail.com 0504637798                                               

Terveyspistevastaava Sillanpää Terttu  050 362 7891                                              

Muut jäsenet Mauno Suomi +358405649891  Jukka Laaksonen 045 6776851 jukka.laaksonen@loimaa.fi Jarkko Siven +358400761307 jarkko.siven@gmail.com