Padasjoki

Sijainti:
-, 17500, Padasjoki
Sähköposti: 
padasjoki@punainenristi.fi

 

Kiinnostaisiko sinua vapaaehtoistyö meidän osastossamme? Haluaisitko osallistua johonkin toimintaryhmäämme tai auttaa oman erityisosaamisesi saralla? Lähetä sähköpostia tai soita meille. Olet lämpimästi tervetullut mukaan!

 

 

Tervetuloa Padasjen osaston sivuille.

Täältä löydät tietoa hallituksen jäsenistä, tulevista tapahtumista ja koulutuksista.

 

Vuoden 2021 hallituksen kokoonpano

puh.joht.Kirsi Pykälistö 040 532 6615 kirsi@pykalisto.net

Vpj Susanna Korelin  0406360586  susanna.korelin@hotmail.com

sihteeri   Helena Kolehmainen  044 995 0128  helena.kolehmainen3@gmail.com

Seppo Toropainen 040 551 3229 seppo.toropainen@padassahko.fi

Tuula Kauren 040 506 5094 tuanka66@hotmail.com

Tarja Arola 040 743 3010 tarja.arola@pp2.inet.fi

Emmi Laaksonen 040 520 5682 emmi.laaksonen99@gmail.com

Ensiapuryhmä ja ensiapupäivystykset: Susanna Korelin 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uutiset

Suomen Punainen Ristin Hämeen piiri noudattaa Valtioneuvoston 12.3.2020 julkaisemia rajoitesuosituksia koronaviruksen leviämisen ehkäisemiseksi. Rajoitteiden tarkoituksena on pidentää viruksen  leviämisaikaa ja tällä tavalla ennakoivasti vähentää terveydenhuollolle tulevaa yhtäaikaista kuormaa.

Tapahtumat

Ei tapahtumia juuri nyt.

Foorumikirjoitukset

Ei foorumikirjoituksia juuri nyt.