Yhteystiedot ja osaston hallitus

VAIHDA SÄHKÖPOSTIN (at) @ -merkkiin!

Osaston sähköposti: tohmajarvi(at)punainenristi.fi

Puhelin: 040 756 8881

Facebook: www.facebook.com/sprtohmajarvi/

Puheenjohtaja, tiedottaja:
Kari Sarkkinen, 0500 679 297, kari.sarkkinen(at)gmail.com

Varapuheenjohtaja, ea-ryhmän varajohtaja, päivystysyhdyshenkilö
Harri Anttonen, 0400 175 882, h.anttonen(at)hotmail.fi

Hallituksen jäsenet ja vastuualueet:

Jäsen, Ea-toiminnanyhteyshlö, ea-ryhmänjohtaja
Jani Martikainen, 050 339 3737, jani.martikainen(at)karelia-active.fi

Rahastonhoitaja, jäsenmestari
Elma Salonen, 040 577 5996, elmasalonen(at)gmail.com

Jäsen, sihteeri:
Pirkko Räsänen, 0408 431 057, pirkko.rasa(at)gmail.com

Jäsen, kotimaanavun yhdyshenkilö:
Airi Löppönen, 0503 604 991, airi.lopponen(at)suomi24.fi

Jäsen, ystävätoiminnan yhteyshenkilö:
Lea Koukku, 050 598  7958, lea.koukku(at)gmail.com

Jäsen, nuorisotoiminnan yhdyshenkilö
Sari Eerikäinen, 0505 166 112, saparo79(at)gmal.com

Jäsen
Lotta Farin, 044 019 9927, lotta.farin(at)hotmail.com

Jäsen
Keijo Eronen, 0400 952 764