Yhteystiedot

Päivi Waldvogel
Kuvaaja: Päivi Waldvogel
"Kuvassa oikealla uusi puheenjohtaja Brita Andesson ja vasemmalla VAPEPA:n yhteyshenkilö Tuula Rönkkö"
 
 
Ensiapupäivystysasiat puh. 040 840 8771
 
Borgå-Porvoon osaston tiedotus, puh. 040 741 0715

 

Hallitus

Puheenjohtaja  Brita Andersson anderssonbrita46@gmail.com 0407248254
Varapuheenjohtaja Päivi Waldvogel paivi.waldvogel@pp.inet.fi 044259 4825
Sihteeri Ann Enbär ann.enbar@icloud.com 0405673533
Hall. jäsen Aulikki Blomqvist aulikki_blomqvist@hotmail.com 0400714 307
Hall. jäsen Marja Johansson marja.johansson@sulo.fi 041545 5380
Hall. jäsen Anneli Kähkönen kahkonen.anneli@gmail.com 0453185211
Hall. jäsen Kirsi-Elina Kettunen kirsielina.kettunen@gmail.com 0440555836
Hall. jäsen Elina Raunio elina.raunio@saunalahti.fi 040571 7474
Hall. jäsen Tuula Rönkkö hysse1@gmail.com 040 522 4622
Hall. jäsen Timo Vihersaari tjvihersaari@gmail.com 0413196226

 

Yhteyshenkilöt

Tiedottaja Päivi Waldvogel paivi.waldvogel@pp.inet.fi 0442594825
Keräysjohtaja, kotimaanapu

Veli-Matti Salo

Timo Vihersaari

 

veli.matti.salo3@gmail.com

tjvihersaari@gmail.com

0400949832

0413196226

Ensiapuryhmätoiminta Anneli Kähkönen anneli.kahkonen@liikenneakatemia.fi 040730 2962
Valmiustoiminta, Vapepa Tuula Rönkkö hysse1@gmail.com 040522 4622
Kotoutumisen tuki Päivi Waldvogel paivi.waldvogel@pp.inet.fi 044259 4825
Veripalvelu Aulikki Blomqvist aulikki_blomqvist@hotmail.com 0400714 307
Kouluyhteistyö Anneli Kähkönen anneli.kahkonen@liikenneakatemia.fi 040730 2962
Jäsenmestari Aulikki Blomqvist aulikki_blomqvist@hotmail.com 0400714 307
Autovastaava Raimo Ylimys raimo.ylimys@pp.inet.fi 0400744 836
       
       
Veteraaniyhteistyö Aulikki Blomqvist aulikki_blomqvist@hotmail.com 0400714 307

 

Toimintaryhmät

Ystävätoiminta, Porvoo Maarit Honkinen maarit.honkinen@gmail.com 050 529 0786
       
Ukkokerho Jaakko Granö jaakko.grano@pp.inet.fi 045 675 0210
Ensiapuryhmä Tuija Rytkölä tuija.rytkola@gmail.com 040 585 0697
JuttuKolo, LäksyHelppi Päivi Waldvogel paivi.waldvogel@pp.inet.fi 044 259 4825

 

Talous

Taloudenhoitaja, varainhankinta Kirsi Kettunen kirsielina.kettunen@gmail.com 044055 5836
Kirjanpitäjä Liisa Karhu SPR   040642 1925
Toiminnantarkastaja Birgitta Åström SPR   050341 0969