Yhteystiedot

Puheenjohtaja Kaija Manninen-Lindqvist (kaija.manninen-lindqvist(at)selanne.net) 040-827 45 35

varapuheenjohtaja Soili Riihijärvi (pottuvarvas62(at)gmail.com) 040-746 25 65

Rahastonhoitaja Pirjo Lammassaari (pirjo.lammassaari(at)gmail.com) 050-524 33 52

Tiedotussihteeeri Riitta Laitinen (riitta.laitinen63(at)gmail.com) 040-501 19 33

Kultaiseniänkerho Pirkko Kumpulainen (pirkko.kumpulainen(at)hotmail.com) 040-737 98 68

Veripalvelu Sanna Kauranen (sannakauranen(at)hotmail.com) 040-586 77 40

EA-ryhmän johtaja Aimo Rissanen (aimorissanen(at)outlook.com) 040-525 41 46

EA-ryhmän v.johtaja Marko Mansikkala (markomansikkala(at)gmail.com) 040-581 57 68

Valmiussuunnitelma Kaija Manninen-Lindqvist ja Soili Riihijärvi (yht.tiedot edellä mainittu)

Ystävätoiminta Riitta Laitinen (riitta.laitinen63(at)gmail.com) 040-501 19 33

Ystävätoiminta Riitta Kähärä (riitta.kahara(at)selanne.net) 040-561 33 60

Kotimaan apu Kaija Manninen-Lindqvist (yht.tiedot edellä mainittu)

Kotimaan apu Ritva Rönkkö (ronkko.ritva8(at)gmail.com) 044-321 65 75

Keräystoiminta Riitta Laitinen (riitta.laitinen63(at)gmail.com) 040-501 19 33

Keräystoiminta Saara Ryymin (saara.nauska(at)gmail.com) 040-747 52 82 

Lasikirppisvastaava Kaija Manninen-Lindqvist (yht. tiedot edellä mainittu)

Lasikirppisvastaava Pirjo Lammassaari (yht. tiedot edellä mainittu)

LASIKIRPPIS             Mustaparrantie 4,              86800  Pyhäsalmi 040 674 41 04 PIRTTI (toimisto)         Asematie 1,                     86800  Pyhäsalmi

Kotisivujen ylläpitäjä Juli Anttila  (juli.anttila(at)suomi24.fi) 050-521 96 64 

 

EA - ryhmän  PÄIVYSTYS nro 040 - 654 71 08  (ea-päivystyksessä mukana)