Hämeen piirin paikallisosastot ja puheenjohtajien yhteystiedot

Hämeen piirin osastot ja puheenjohtajien yhteystiedot, päivitetty 17.1.2022

Osaston nimeä klikkaamalla pääset osaston omille kotisivuille.

Osasto Etunimi Sukunimi Sähköposti Puhelin
SPR Aitoon osasto Elina Pehkonen e.pehkonen@luukku.com 358 408 388 822
SPR Akaan osasto Riitta Mäkelä riittahelenam@gmail.com 358 400 216 374
SPR Asikkalan osasto Pasi Murto pasi.murto@phnet.fi 358 406 636 555
SPR Forssan osasto Outi Lindqvist outilindqvist@outlook.com 358 503 570 980
SPR Hattulan osasto Pia Yli-Pirilä pia.ylipirila@gmail.com 358 50 574 5518
SPR Hauhon osasto Mauri Salonen mauri.salonen@pp1.inet.fi 358 407 612 596
SPR Heinolan osasto Outi Salo outisalo5@gmail.com 358 509 131 214
SPR Hollolan osasto Antti Kinnari antti.kinnari@phnet.fi 358 407 262 594
SPR Hämeenkyrön osasto Juha Hätönen juhatarja65@msn.com 358 400 629 701
SPR Hämeenlinnan osasto Tarja Lindstedt turutar1@gmail.com 358 407 677 374
SPR Janakkalan osasto Liisa Puranen liisa.k.puranen@gmail.com 358 505 917 031
SPR Jokioisten osasto Juha Oravainen oravainenjuha@gmail.com 358 400 432 812
SPR Juupajoen osasto Kaarina Niemi kaarina51.niemi@gmail.com 358 407 541 609
SPR Kangasalan osasto Riitta Nieminen riitta.nieminen@osasto.punainenristi.fi 358 401 824 404
SPR Kihniö-Parkanon osasto Riikka Rantala riikka.rantala@vapo.fi 358 400 768 725
SPR Kuhmalahden osasto Arja Marttala arjamarttala.45@gmail.com 358 400 951 878
SPR Kuhmoisten osasto Jouni Uotila jouni.uotila@gmail.com 358 405 956 891
SPR Kurun osasto Olavi Hakala olavi.hakala@tampere.fi 358 400 799 360
SPR Kärkölän osasto Petri Lahtinen sprkarkola.puheenjohtaja@gmail.com 358 453 179 940
SPR Lahden alueen osasto Jari-Pekka Korhonen puheenjohtaja@sprlahdenalue.com  
SPR Lammi-Tuuloksen osasto Esa Ryöppy ryoppy.esa@gmail.com 358 503 827 658
SPR Lempäälän osasto Heikki Havukainen heikki.havukainen@tampere.fi 358 456 750 854
SPR Lopen osasto Vesa Pesonen vesa.pesonen99@gmail.com 358 403 305 021
SPR Luopioisten osasto Seppo Rinne seppo.rinne@hotmail.fi 358 400 925 602
SPR Länsi-Teiskon osasto Katri Siukola ksiukola@gmail.com 358 503 049 578
SPR Mäntän osasto Hellevi Ahoniemi hellevi.ahoniemi@gmail.com 358 503 705 763
SPR Nastolan osasto Taru Leskinen taruleskinen@gmail.com 358 407 204 958
SPR Nokian osasto Markku Niskanen soormarkku50@gmail.com 358 500 636 064
SPR Orimattilan osasto Sirkka Peltonen sirkkapeltonen@outlook.com 358 407 298 338
SPR Oriveden osasto Nelli Jokela nelli.jokela@outlook.com 358 509 186 318
SPR Padasjoen osasto Kirsi Pykälistö kirsi@pykalisto.net 358 405 326 615
SPR Pirkkalan osasto Pirkko Ranki pirkko.ranki@elisanet.fi 358 405 326 615
SPR Pälkäneen osasto Katja Saarinen katja.saarinen@saaris-sahko.com 358 405 258 758
SPR Riihimäen osasto Tapio Laine tapio.o.laine@gmail.com 358 503 727 474
SPR Ruoveden osasto Raili Tiimo raili.tiimo@phpoint.fi

358 414 624 451

SPR Sääksjärven osasto Eila Leiman eilaleiman@gmail.com 358 405 479 755
SPR Tammelan osasto Irma Haavisto irma.haavisto1@gmail.com 358 405 594 1904
SPR Tampereen osasto Päivi Joutsenkoski tampere.osasto@redcross.fi 358 504 867 372
SPR Teiskon osasto Arja Suokonautio arskan254@gmail.com 358 505 893 354
SPR Tervakosken osasto Lauri Koliseva lauri.koliseva@gmail.com 358 505 825 546
SPR Urjalan osasto Teppo Selimaa teppo.selimaa@luukku.com 358 405 626 312
SPR Valkeakosken osasto Pertti Rantanen peke.a.rantanen@gmail.com 358 400 644 533
SPR Vesilahden osasto Soile Wilén soile@wilen.fi 358 405 511 844
SPR Vilppulan osasto Kaija-Riitta Eira kaija-riitta.eira@hotmail.com 358 403 562 400
SPR Virtain osasto Veikko Nieminen veikko.nieminen@hyva-talo.fi 358 400 338 405
SPR Ylöjärven osasto Arja Sonne ylojarvenosasto@gmail.com 358 500 333 228
SPR Ypäjän osasto Eeva Helena Mikkola eevmikk@gmail.com 358 503 706 867