Hämeen piirin paikallisosastot ja puheenjohtajien yhteystiedot

Hämeen piirin osastot ja puheenjohtajien yhteystiedot:

Osaston nimeä klikkaamalla pääset osaston omille kotisivuille.

Osasto Etunimi Sukunimi Sähköposti Puhelin
SPR Aitoon osasto Riitta Rantanen riitta.rantanen@suomi24.fi 358 405 381 303
SPR Asikkalan osasto Pasi Murto pasi.murto@phnet.fi 358 406 636 555
SPR Eräjärven osasto Marja-Leena Viljanen marja-lena.viljanen@pp.inet.fi 358 449 859 690
SPR Forssan osasto Olli Salo olli.kssalo@gmail.com 358 400 847 621
SPR Hattulan osasto Hannele Kataja eijhan2@gmail.com 358 503 689 608
SPR Hauhon osasto Salme Salonen salme.salonen@pp.inet.fi 358 500 845 074
SPR Heinolan osasto Outi Salo outisalo5@gmail.com 358 509 131 214
SPR Hollolan osasto Antti Kinnari hollola@punainenristi.fi 358 407 262 594
SPR Hämeenkyrön osasto Kari Lehtiniemi lehtiniemenkari@gmail.com 358 405 397 100
SPR Hämeenlinnan osasto Esa Tarkka tasaerkka@pp.inet.fi 358 445 706 477
SPR Härmälän osasto Mari-Anne Mehto mari-anne.mehto@saunalahti.fi 358 408 109 100
SPR Janakkalan osasto Liisa Puranen liisa.k.puranen@gmail.com 358 505 917 031
SPR Jokioisten osasto Juha Oravainen oravainenjuha@gmail.com 358 400 432 812
SPR Juupajoen osasto Kaarina Niemi kaarina51.niemi@gmail.com 358 407 541 609
SPR Kalvolan osasto Hanna Myllynen hannakaroliina@gmail.com 358 407 445 866
SPR Kangasalan osasto Matti Kauhanen mattiolavikauhanen@gmail.com 358 505 953 153
SPR Kihniö-Parkanon osasto Mikki Jokipii mikki.jokipii@outlook.com 358 400 318 190
SPR Kuhmalahden osasto Arja Marttala arjamarttala.45@gmail.com 358 400 951 878
SPR Kuhmoisten osasto Jouni Uotila jouni.uotila@gmail.com 358 405 956 891
SPR Kurun osasto Olavi Hakala olavi.hakala@tampere.fi 358 400 799 360
SPR Kylmäkosken osasto Pasi Timo Paija   358 400 649 746
SPR Kärkölän osasto Tiina Järvi tiputsiini20@gmail.com 358 453 236 774
SPR Lahden alueen osasto Päivi Helena Heikkilä puheenjohtaja@sprlahdenalue.com 358 405 442 453
SPR Lempäälän osasto Heikki Havukainen heikki.havukainen@tampere.fi 358 456 750 854
SPR Lielahden osasto Jaakko Suominen jaska.suominen@elisanet.fi 358 403 579 253
SPR Lopen osasto Eija Saksala saksalaeija@gmail.com 358 505 830 552
SPR Luopioisten osasto Raija Hymy Vaaleri raija.h.vaaleri@gmail.com 358 404 194 877
SPR Längelmäen osasto Samuli Laurila samuli.laurila@pp.inet.fi 358 405 331 501
SPR Länsi-Teiskon osasto Katri Siukola ksiukola@luukku.com 358 503 049 578
SPR Messukylän osasto Eira Kähtävä kahtavaeira@gmail.com 358 415 821 418
SPR Mäntän osasto Hellevi Ahoniemi hellevi.ahoniemi@gmail.com 358 503 705 763
SPR Nastolan osasto Taru Leskinen taruleskinen@gmail.com 358 407 204 958
SPR Nokian osasto Markku Niskanen soormarkku50@gmail.com 358 500 636 064
SPR Oriveden osasto Satu Yrjölä satu.yrjola@outlook.com 358 404 129 581
SPR Padasjoen osasto Silja Savola silja.savola@pp.inet.fi 358 408 415 124
SPR Pirkkalan osasto Pirkko Ranki pirkko.ranki@elisanet.fi 358 505 460 940
SPR Pälkäneen osasto Maria Aho maria.aho@pppoy.fi 358 405 385 413
SPR Riihimäen osasto Tapio Laine tapio.o.laine@gmail.com 358 503 727 474
SPR Ruoveden osasto Kaarina Niinistö kaarina.niinisto@phpoint.fi 358 405 779 637
SPR Sääksjärven osasto Eila Marjatta Leiman eilaleiman@gmail.com 358 405 479 755
SPR Tammelan osasto Anne Maarit Pukkila apukkila@luukku.com 358 405 116 046
SPR Tampere-Hervannan osasto Taisto Pärssinen taisto.parssinen@gmail.com 358 408 273 906
SPR Tampereen osasto Henri Mikael Backman hm_backman@hotmail.com 358 505 500 640
SPR Teiskon osasto Arja Helena Suokonautio arjasuokonautio@suomi24.fi 358 505 893 354
SPR Tervakosken osasto Katja Heininen katpou79@gmail.com 358 406 644 822
SPR Toijalan osasto Sirpa Tuulikki Koivisto sirpa.koivisto@lemminkainen.fi 358 400 845 510
SPR Urjalan osasto Teppo Juhani Selimaa teppo.selimaa@luukku.com 358 405 626 312
SPR Valkeakosken osasto Miia Penttilä miialeena.penttila@gmail.com 358 403 223 240
SPR Vesilahden osasto Arto Kalevi Lehmus arto.lehmus@saunalahti.fi 358 415 058 796
SPR Viialan osasto Tuija Haavisto tuija.haavisto@pp.inet.fi 358 405 596 362
SPR Viljakkalan osasto Anna Katri Niemenmaa anna.niemenmaa@ylojarvi.fi 358 407 768 642
SPR Vilppulan osasto Jorma Kaarlo Ilmari Rantala raijaliisarantala@gmail.com 358 505 639 573
SPR Virtain osasto Anna-Riikka Heikkilä annahei9@gmail.com 358 400 275 223
SPR Ydin-Hämeen osasto Pirjo Puusniekka-Laine pirjo.puusniekka.laine@gmail.com 358 407 150 639
SPR Ylöjärven osasto Arja Marita Sonne ylojarvenosasto@gmail.com 358 500 333 228
SPR Ypäjän osasto Eeva Helena Mikkola eevamikkola@gmail.com 358 503 706 867