Hämeen piirin paikallisosastot ja puheenjohtajien yhteystiedot

Hämeen piirin osastot ja puheenjohtajien yhteystiedot:

Osaston nimeä klikkaamalla pääset osaston omille kotisivuille.

Osasto Etunimi Sukunimi Sähköposti Puhelin
SPR Aitoon osasto Elina Pehkonen e.pehkonen@luukku.com 358 408 388 822
SPR Akaan osasto Sirpa Koivisto sirpakoivisto13@gmail.com 358 400 845 510
SPR Asikkalan osasto Pasi Murto pasi.murto@phnet.fi 358 406 636 555
SPR Forssan osasto Olli Salo olli.kssalo@gmail.com 358 400 847 621
SPR Hattulan osasto Pia Yli-Pirilä pia.ylipirila@gmail.com 358 50 574 5518
SPR Hauhon osasto Minna Hiiri minna.hiiri72@gmail.com 358 50 347 9504
SPR Heinolan osasto Outi Salo outisalo5@gmail.com 358 509 131 214
SPR Hollolan osasto Antti Kinnari antti.kinnari@phnet.fi 358 407 262 594
SPR Hämeenkyrön osasto Kari Lehtiniemi lehtiniemenkari@gmail.com 358 405 397 100
SPR Hämeenlinnan osasto Tarja Lindstedt turutar1@gmail.com 358 407 677 374
SPR Janakkalan osasto Liisa Puranen liisa.k.puranen@gmail.com 358 505 917 031
SPR Jokioisten osasto Juha Oravainen oravainenjuha@gmail.com 358 400 432 812
SPR Juupajoen osasto Kaarina Niemi kaarina51.niemi@gmail.com 358 407 541 609
SPR Kangasalan osasto Tiina Leppänen maria.k.leppanen@gmail.com 358 505 520 007
SPR Kihniö-Parkanon osasto Mikki Jokipii mikki.jokipii@outlook.com 358 400 318 190
SPR Kuhmalahden osasto Arja Marttala arjamarttala.45@gmail.com 358 400 951 878
SPR Kuhmoisten osasto Jouni Uotila jouni.uotila@gmail.com 358 405 956 891
SPR Kurun osasto Olavi Hakala olavi.hakala@tampere.fi 358 400 799 360
SPR Kärkölän osasto Tiina Järvi spr.karkola@gmail.com 358 453 236 774
SPR Lahden alueen osasto Jari-Pekka Korhonen puheenjohtaja@sprlahdenalue.com  
SPR Lammi-Tuuloksen osasto Pirjo Puusniekka-Laine pirjo.puusniekka.laine@gmail.com 358 407 150 639
SPR Lempäälän osasto Heikki Havukainen heikki.havukainen@tampere.fi 358 456 750 854
SPR Lopen osasto Vesa Pesonen vesa.pesonen99@gmail.com 358 403 305 021
SPR Luopioisten osasto Seppo Rinne seppo.rinne@hotmail.fi 358 400 925 602
SPR Länsi-Teiskon osasto Katri Siukola ksiukola@gmail.com 358 503 049 578
SPR Mäntän osasto Hellevi Ahoniemi hellevi.ahoniemi@gmail.com 358 503 705 763
SPR Nastolan osasto Taru Leskinen taruleskinen@gmail.com 358 407 204 958
SPR Nokian osasto Markku Niskanen soormarkku50@gmail.com 358 500 636 064
SPR Orimattilan osasto Kaisla Räihä k.raiha@luukku.com 358 40 709 1938
SPR Oriveden osasto Nelli Jokela nelli.jokela@outlook.com 358 509 186 318
SPR Padasjoen osasto Kirsi Pykälistö kirsi@pykalisto.net 358 405 326 615
SPR Pirkkalan osasto Pirkko Ranki pirkko.ranki@elisanet.fi 358 405 326 615
SPR Pälkäneen osasto Maria Aho maria.aho@pppoy.fi 358 405 385 413
SPR Riihimäen osasto Tapio Laine tapio.o.laine@gmail.com 358 503 727 474
SPR Ruoveden osasto Kaarina Niinistö kaarina.niinisto@phpoint.fi 358 405 779 637
SPR Sääksjärven osasto Eila Leiman eilaleiman@gmail.com 358 405 479 755
SPR Tammelan osasto Irma Haavisto irma.haavisto1@gmail.com 358 405 594 1904
SPR Tampere-Hervannan osasto Taisto Pärssinen taisto.parssinen@gmail.com 358 408 273 906
SPR Tampereen osasto Mikko Lassila mikko.lassila@gmail.com 358 400 341 992
SPR Teiskon osasto Arja Suokonautio arskan254@gmail.com 358 505 893 354
SPR Tervakosken osasto Lauri Koliseva lauri.koliseva@gmail.com 358 505 825 546
SPR Urjalan osasto Teppo Selimaa teppo.selimaa@luukku.com 358 405 626 312
SPR Valkeakosken osasto Miia Penttilä miialeena.penttila@gmail.com 358 403 223 240
SPR Vesilahden osasto Arto Lehmus arto.lehmus@saunalahti.fi 358 405 591 562
SPR Vilppulan osasto Marja Kaivos kaivos.marja@gmail.com 358 505 289 208
SPR Virtain osasto Kimmo Laaksonen kimmo.laaksonen@finrc.fi 358 500 735 988
SPR Ylöjärven osasto Arja Sonne ylojarvenosasto@gmail.com 358 500 333 228
SPR Ypäjän osasto Eeva Helena Mikkola eevmikk@gmail.com 358 503 706 867