Lapin piiri

Etkö ole vielä mukana toiminnassa, mutta harjoittelu ensiapuryhmässä kiinnostaa sinua? Ota rohkeasti yhteyttä oman osastosi ensiapuryhmän vetäjään tai kerro kiinnostuksestasi nettilomakkeella.

Lapin piiri
Osasto Yhteyshenkilö Sähköpostiosoite Puhelinnumero Muuta
Enontekiö
Raija Timberg raijatimberg@gmail.com    
Inari
Esa huhtamella esa.huhtamella@gmail.com

 

 
Kemijärvi
Särkelä Sampo

sampo.sarkela[a]kemijarvi.fi

   
Kemi
Herva Esa eppesi[a]gmail.com    
         
Kittilä

Paksuniemi Tuije

tuijepaksuniemi@gmail.com    
Kolari Pääkkölä Ira ira.paakkola@gmail.com    
Muonio
Janette Kunnari janette.kunnari@gmail.com    
Napapiiri
Teljosuo Päivi p.teljosuo@gmail.com    
Rovaniemi
Rantaniemi Ainomaija

ainomaijar@gmail.com

   
Salla
Tarja Mattila tarjasalli.mattila@gmail.com    
Pelkosenniemi-Savukoski
Marita Kuosku marita.kuosku@gmail.com    
Sodankylä
Vielma Sanna sanna.vielma@pp1.inet.fi    
         
Tornio
Unhola Asko asko.unhola@gmail.com