Piiritoimisto

Nimike
Nimi Sähköposti Puhelin
Toiminnanjohtaja Pertti Saarela pertti.saarela(at)punainenristi.fi 040 577 2417
Järjestösihteeri Maarit Kärkkäinen maarit.karkkainen(at)punainenristi.fi 040 483 4332
Valmiuspäällikkö Ari Haaranen ari.haaranen(at)punainenristi.fi 040 727 6691
Järjestötyön suunnittelija Teemu Alapeteri teemu.alapeteri(at)punainenristi.fi 040 158 7198
Terveydenhuollon suunnittelija Pirkko Mattila pirkko.mattila(at)punainenristi.fi 040 154 5439 
Monikulttuurisuustoiminnan kehittäjä Marika Parkkila marika.parkkila(at)punainenristi.fi 040 156 0060
Järjestökehittäjä Riikka Kesonen riikka.kesonen(at)punainenristi.fi 040 748 4305
Omaishoitajien tukitoiminnan suunnittelija Pia Jylänki pia.jylänki(at)punainenristi.fi 040 147 9350
Sosiaalitoiminnan suunnittelija Päivi Jurvakainen paivi.jurvakainen(at)punainenristi.fi 040 522 4696
Suunnittelija, Ruokaa ja Kohtaamisia -hanke Lili Flink lili.flink(at)punainenristi.fi 040 163 7622
Projektivastaava, Nuoret osaksi yhteisöämme -hanke Päivi Vatka paivi.vatka(at)punainenristi.fi 040 502 2565
Projektityöntekijä, Nuoret osaksi yhteisöämme -hanke Annika Luukkonen annika.luukkonen(at)punainenristi.fi 040 502 2299
Projektityöntekijä, Nuoret osaksi yhteisöämme -hanke 040 147 9200
Ohjaaja, Paperittomat-hanke     040 502 2360