Piiritoimisto

Nimike Nimi Sähköposti Puhelin
Toiminnanjohtaja Miia Seppänen miia.seppanen(at)punainenristi.fi 040 159 1389
Järjestösihteeri Maarit Kärkkäinen maarit.karkkainen(at)punainenristi.fi 040 483 4332
Valmiuspäällikkö Päivi Jurvakainen paivi.jurvakainen(at)punainenristi.fi 040 522 4696
Järjestötoiminnan suunnittelija Teemu Alapeteri teemu.alapeteri(at)punainenristi.fi 040 158 7198
Terveydenhuollon suunnittelija Karoliina Kaiponen karoliina.kaiponen(at)punainenristi.fi 040 154 5439 
Monikulttuurisuustoiminnan kehittäjä Marika Parkkila marika.parkkila(at)punainenristi.fi 040 156 0060
Sosiaalitoiminnan suunnittelija Tiina Parkkinen tiina.parkkinen(at)punainenristi.fi 040 502 2299
Järjestökehittäjä Jenni Hartikainen jenni.hartikainen(at)punainenristi.fi 040 748 4305
Omaishoitajien tukitoiminnan suunnittelija Aino Peltokoski aino.peltokoski(at)punainenristi.fi 040 502 2565
Projektityöntekijä, STM Ruoka-apu -hanke Mira Carlenius mira.carlenius(at)punainenristi.fi 040 163 7622
Suunnittelija, Ruokaa ja osallisuutta -hanke Pia Jylänki pia.jylanki(at)punainenristi.fi 040 147 9350
Projektivastaava, Nuoret osaksi yhteisöämme -hanke (ESR) Pauliina Rasinkangas pauliina.rasinkangas(at)punainenristi.fi 040 486 2885
Ohjaaja, Paperittomat-hanke     040 502 2360