Hallitus 2021

 

Orimattilan osaston hallitus vuonna 2021:

Puheenjohtaja, ensihuollon yhteyshenkilö

Sirkka Peltonen, sirkkapeltonen(at)outlook.com

 

Varapuheenjohtaja

Seija Syvänen, seija.syv(at)gmail.com

 

Sihteeri

Pirkko Heinonen, pirkko.heinonen1(at)pp.inet.fi

 

Tiedottaja

Katja Ikonen, katja.ikonen74(at)gmail.com

 

Kotoutumisen tuen yhteyshenkilö

Kaisla Räihä,

 

Kotimaanavun, valmiuden ja veripalvelun yhteyshenkilö, keräysjohtaja

Jyrki Kangas, jyrki.kangas(at)phnet.fi

 

Ystävätoiminnan yhteyshenkilö

Sirpa Kangas, sirpa.kangas(at)phnet.fi

 

Jäsenmestari

Satu Kerttula, satu.kerttula(at)phnet.fi

 

Rahastonhoitaja, kouluyhteistyön ja nuorisotoiminnan yhteyshenkilö

Jouko Valkonen, jouko.valkonen(at)orimattila.fi

 

Kotoutumisen tuen yhteyshenkilö

Sirkku Palokangas, sirkku.palokangas(at)gmail.com 

 

Osaston puhelin 040 535 3767