Piirin hallitus

Piirin hallitus

Jarno Rasinkangas jarno.rasinkangas@gmail.com 0407619316 SPR Oulun osasto Piirin puheenjohtaja
Johan Heino johan@aska.fi 0405111601 SPR Puolangan osasto Piirin varapuheenjohtaja
Sakari Annala zaggeus@gmail.com 0405467135 SPR Oulun osasto Piirin hallituksen jäsen
Juha Hankkila juha.p.hankkila@gmail.com 0442920253 SPR Hyrynsalmen osasto Piirin hallituksen jäsen
Raija Heikkinen heikkinen.raija@gmail.com 0442940981 SPR Suomussalmen osasto Piirin hallituksen jäsen
Anne Marianne Heilala-Tervo anne.heilala@siikajoki.fi 0409629577 SPR Siikajoen osasto Piirin hallituksen jäsen
Jari Huhtakallio jari.huhtakallio@gmail.com 0400758596 SPR Tyrnävän osasto Piirin hallituksen jäsen
Jorma Lehtonen lehjor@gmail.com 0505142087 SPR Kajaanin osasto Piirin hallituksen jäsen
Pasi Palosaari palosaari.pasi@hotmail.fi 0407513680 SPR Nivalan osasto Piirin hallituksen jäsen
Pekka Pietilä a.p.pietila@icloud.com 0444253341 SPR Kempeleen osasto Piirin hallituksen jäsen
Tuulikki Rahko merituuli25@gmail.com 0407450671 SPR Kalajoen osasto Piirin hallituksen jäsen
Laila Vainio puheenjohtaja@oulunosasto.fi 0453183299 SPR Oulun osasto Piirin hallituksen jäsen
Sanna Vääräniemi sannavrniemi@gmail.com 0405711620 SPR Taivalkosken osasto Piirin hallituksen jäsen

 

Hallituksen erovuorossa vuosikokouksessa 2021 ovat:

Puheenjohtaja Jarno Rasinkangas, Oulu (yksi kausi)

Varapuheenjohtaja Johan Heino, Puolanka (yksi kausi)

Jäsenet:

Raija Heikkinen, Suomussalmi (kaksi kautta)

Anne Heilala-Tervo, Siikajoki (yksi kausi)

Pekka Pietilä, Kempele (yksi kausi)

Jose Quiroz-Salonen, Liminka (eronnut 24.10.2020)

Laila Vainio, Oulu (yksi kausi)

Sanna Vääräniemi, Taivalkoski (yksi kausi)

 

Hallituksessa vuosikokoukseen 2022 jatkavat:

Sakari Annala, Oulu

Juha Hankkila, Hyrynsalmi

Jari Huhtakallio, Tyrnävä

Jorma Lehtonen, Kajaani

Pasi Palosaari, Nivala

Tuulikki Rahko, Kalajoki