Piirin hallitus

Piirin hallitus

Jarno Rasinkangas jarno.rasinkangas@gmail.com 0407619316 SPR Oulun osasto Piirin puheenjohtaja
Johan Heino johan@aska.fi 0405111601 SPR Puolangan osasto Piirin varapuheenjohtaja
Sirkku Fali sirkku.fali@gmail.com 0407000298 SPR Pudasjärven osasto Piirin hallituksen jäsen
Raija Heikkinen heikkinen.raija@gmail.com 0442940981 SPR Suomussalmen osasto Piirin hallituksen jäsen
Pirkko-Liisa Laitinen pirkkoliisalaitinen2@gmail.com 0405772371 SPR Taivalkosken osasto Piirin hallituksen jäsen
Pekka Pietilä a.p.pietila@icloud.com 0444253341 SPR Kempeleen osasto Piirin hallituksen jäsen
Rauno Säkkinen rane@hopunloppukuusamo.fi 0400125123 SPR Kuusamon osasto Piirin hallituksen jäsen
Laila Vainio mariaoulussa@yahoo.com 0453183299 SPR Oulun osasto Piirin hallituksen jäsen
Sakari Annala zaggeus@gmail.com 0405467135 SPR Oulun osasto Piirin hallituksen jäsen
Juha Hankkila juha.p.hankkila@gmail.com 0442920253 SPR Hyrynsalmen osasto Piirin hallituksen jäsen
Pertti Johannes Hiukka pertti.hiukka@gmail.com 0405758341 SPR Kajaanin osasto Piirin hallituksen jäsen
Jari Huhtakallio jari.huhtakallio@gmail.com 0400758596 SPR Tyrnävän osasto Piirin hallituksen jäsen
Antero Salo antero.salo@kotinet.com 0400388386 SPR Nivalan osasto Piirin hallituksen jäsen
Mari Ålander schroderusmari@gmail.com 0407336806 SPR Kajaanin osasto Piirin hallituksen jäsen