SPR Lapinlahti hallitus

SPR LAPINLAHTI HALLITUS

Juhani Hirvonen, puheenjohtaja, metsapalveluhirvonen@gmail.com 0400 191171

Jouko Anttila, varapuheenjohtaja, kotimaanavun- ja valmiustoiminnanyhdyshenkilö jouko.anttila@pp2.inet.fi 0400981399

Marjatta Turunen, sihteeri wilhelmiina.turunen@pp.inet.fi 0405847550

Elvi Ruuskanen, rahastonhoitaja elvi.ruuskanen@pp.inet.fi 0408279312

Irja Karttunen, EA-ryhmänjohtaja, EA-päivystysvastaava irjakarttunen@suomi24.fi 0503271980

Pentti Ryht, penttiryht@gmai.com 0405104890

Eila Pietikäinen, sosiaalipalvelun yhdyshenkilö eila.pietikainen@pp1.inet.fi 0407205168

Tuula Hartikainen,

Tarja Lukkari tarja.lukkari1@gmail.com 0505463147

Veijo Saarela, monikulttuuritoiminnan yhdyshenkilö veijo.karilehto@gmail.com 0440578874

Khodabin Farzad farzad.khodabin@gmail.com 04659655151

Päivi Kasurinen, veripalvelun yhdyshenkilö paivi.kasurinen@saunalahti.fi 0445933080

Jouko Hiltunen hiltunenjoke@gmail.com 0400927623

Kalevi Kyyrönen, kouluyhteistyön yhdyshenkilö kyyronen.kalevi@gmail.com 0405543863

Satu Tauro, Hoijakan edustaja, ystävätoiminnan- ja sosiaalipalvelun yhdyshenkilö satutauro34@gmail.com 0405286030