SPR Lapinlahti hallitus

SPR LAPINLAHTI HALLITUS

Juhani Hirvonen, puheenjohtaja, jäsenhankinta, metsapalveluhirvonen@gmail.com 0400 191171

Jouko Anttila, varapuheenjohtaja, kotimaanavun- ja valmiustoiminnanyhdyshenkilö, jouko.anttila@pp2.inet.fi 0400981399

Marjatta Turunen, sihteeri, wilhelmiina.turunen@pp.inet.fi 0405847550

Elvi Ruuskanen, EA-ryhmän vararyhmänjohtaja, rahastonhoitaja, elvi.ruuskanen@pp.inet.fi 0408279312

Irja Karttunen, Tiedottaja, EA-ryhmänjohtaja, EA-päivystysvastaava, irja.karttunen@hotmail.com 0503271980

Pentti Ryht, ryth.pentti@gmail.com 0405104890

Matti Mykkänen, keräysjohtaja, mykkanenma@gmail.com 0402181821

Kirsi Virranta, Terveyden edistämisen yhteyshenkilö, kirsivirranta@gmail.com 0505759486

Eila Pietikäinen, Hoijakan yhteyshenkilö, sosiaalipalvelun yhdyshenkilö, eila.pietikainen@pp1.inet.fi 0407205168

Tuula Hartikainen, Ystävätoiminta,  tilitso.tuulahartikainen@maili.fi 0440816093

Tarja Lukkari, Kouluyhteistyön ja nuorisotoiminnan yhteyshenkilö, tarja.lukkari1@gmail.com 0505463147

Päivi Kasurinen, veripalvelun yhdyshenkilö paivi.kasurinen@icloud.com 0445933080

Satu Tauro, Hoijakan edustaja, ystävätoiminnan- ja sosiaalipalvelun yhdyshenkilö satutauro34@gmail.com 0405286030